Organizator:

Aktualności

16-11-23 125-lecie Firmy STOLTUR: Tradycja, Innowacja, Wizja Przyszłości

W niezwykłym jubileuszu firmy STOLTUR, która świętuje swoje 125-lecie istnienia, uczestniczyli liczni goście, przedstawiciele władz lokalnych, członkowie rodziny oraz dumni pracownicy. Nie zabrakło także przedstawicieli OMEGA FUNERAL FORUM i magazynu OMEGA. Uroczyste otwarcie tego wyjątkowego spotkania...

Zobacz więcej

13-11-23 Omega Funeral Forum - opinie uczestników

Wspaniała atmosfera towarzyszyła czwartej edycji Omega Funeral Forum. Wydarzenie, które trwało przez dwa dni, zgromadziło liczne grono profesjonalistów z branży funeralnej. O swoich wrażeniach z konferencji opowiedzieli jego uczestnicy.

Zobacz więcej

13-11-23 Zapraszamy na V edycję Omega Funeral Forum

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji OMEGA Funeral Forum, która odbędzie się w Poznaniu, w dniach 19- 20 kwietnia 2024 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie już po raz piąty spotkamy się na prestiżowym wydarzeniu przygotowanym z myślą o branży pogrzebowej.

Zobacz więcej

21-04-23 Nowelizacja prawa pogrzebowego w zasadniczej fazie legislacyjnej

Prace nad nowelizacją aktów prawnych, jakie składają się na tzw. prawo pogrzebowe, wchodzą w zasadniczą fazę legislacyjną. W ciągu najbliższych dni projekt nowelizacji zostanie skierowany pod obrady Rady Ministrów.

Zobacz więcej

20-04-23 Podsumowanie IV edycji Omega Funeral Forum

Blisko 400 profesjonalistów z branży pogrzebowej spotkało się podczas dwudniowej konferencji OMEGA Funeral Forum w Poznaniu.

Zobacz więcej