Organizator:

Aktualności

27-02-24 Istota świadomej rozmowy z osobami w stracie w obliczu ostatniego pożegnania

Prelekcja dotyczącą istoty i znaczenia empatycznej i dogłębnej rozmowy w przygotowaniu do ostatniego pożegnania. Jest to temat, który dotyczy nie tylko mówców pogrzebowych, ale również pracowników zakładów pogrzebowych, krematoriów, czy florystów. Przybliżenie tego zagadnienia pozwoli przygotować się...

Zobacz więcej

26-02-24 Zaopiekowanie emocji - w kryzysowych sytuacjach

Elwira Liegman, doświadczony dyrektor Holistycznego Centrum Wsparcia po Stracie eMOCja. Poruszy temat niezwykle istotny w życiu zawodowym i osobistym dotyczący emocji, zarówno własnych, jak i klientów, zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych.

Zobacz więcej

15-02-24 O nowoczesnym marketingu w branży funeralnej

Zapraszamy na wykład poświęcony wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi marketingowych, który poprowadzi Patrycja Piotrowiak

Zobacz więcej

12-02-24 Ocena gotowości do sukcesji to pierwszy krok w myśleniu o długowieczności firmy

Podczas kwietniowej konferencji Omega Funeral Forum wystąpi Przewodnicząca Rady Naukowej Sieci badawczej firm rodzinnych FaBeRNET - Ewa Więcek-Janka, która poruszy kwestie związane z przygotowaniem się do przekazania biznesu kolejnemu pokoleniu.

Zobacz więcej

07-02-24 Promocja dla Partnerów Omega Funeral Forum - do końca lutego najlepsze ceny!

Zapraszamy na V edycję forum funeralnego poświęconego branży funeralnej, która odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia w Poznań Congress Center. To niepowtarzalna okazja, aby wyróżnić się wśród profesjonalistów z branży pogrzebowej i zaprezentować swoją firmę oraz ofertę szerokiemu audytorium.

Zobacz więcej