Organizator:

10 wskazówek marketingowych dla branży pogrzebowej

Podziel się

Marketing funeralny to ciężki orzech do zgryzienia! Z łatwością można sobie wyobrazić branżę, gdzie można prowadzić swoje działania reklamowe w prostszy sposób. Jak robić to dobrze w Internecie, opowie w trakcie Omega Funeral Forum ekspert z Agencji Interaktywnej r360.

Marketing funeralny to dziedzina, która zajmuje się promocją usług pogrzebowych i działań z nimi związanych. Niezależnie od tego, czy ktoś chce tego czy nie, każdy z nas musi kiedyś zmierzyć się z organizacją pogrzebu dla bliskiej osoby lub samego siebie. Dlatego ważne jest, aby firma pogrzebowa oferowała usługi na wysokim poziomie, a jej marketing był skuteczny.

Marketing funeralny ma swoją specyfikę. Firmy pogrzebowe muszą działać w oparciu o etykę i szacunek dla zmarłych i ich rodzin. Reklamowanie usług pogrzebowych nie może być traktowane jako zwykły produkt. Wszystkie działania marketingowe muszą być prowadzone zgodnie z określonymi standardami etycznymi, a klient musi mieć pewność, że dom pogrzebowy, który wybrał, jest godny zaufania.

Zakłady pogrzebowe często korzystają z tradycyjnych metod dotarcia do klientów, takich jak gazety, ulotki czy radio. Jednak w erze cyfrowej ważne jest, aby skorzystać również z kanałów internetowych. Posiadanie strony internetowej, aktywność w mediach społecznościowych, a także płatna reklama w Internecie, to niezwykle skuteczne sposoby na dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów.

Na czym się kupić w komunikacji w Internecie, jakich błędów nie popełniać i jak wyróżnić się na tle konkurencji – opowie Łukasz Cholewicki, koordynator agencji r360 i wieloletni współpracownik pisma branży pogrzebowej "Kultura Pogrzebu".

Serdecznie zapraszamy 19 kwietnia 2023

19 kwietnia 2023 (środa) godz. 15.40 - 16.00 Poznań Congress Center - scena główna

10 wskazówek marketingowych dla domów pogrzebowych

Agencja Interaktywna r360 jest partnerem cyfrowym wydarzenia.