Organizator:

Debata o przyszłości branży funeralnej

Podziel się

19 kwietnia w piątek tuż po uroczystym otwarciu Omega Funeral Forum odbędzie się debata o przyszłości branży funeralnej.

Przyszłość Branży Funeralnej - Adaptacja wobec zmian legislacyjnych, nowych technologii sprzedaży, obsługi finansowej i wyzwań globalizacji

Debata na temat przyszłości branży funeralnej będzie okazją do zbadania kluczowych kwestii, które wpływają na ten sektor. Adaptacja wobec zmian legislacyjnych jest niezbędna, aby branża mogła nadążyć za aktualnymi wymogami prawnymi dotyczącymi organizacji pogrzebów, zarządzania cmentarzami i procedurami związanymi z pochówkiem. Nowe technologie sprzedaży wprowadzają innowacyjne podejścia do oferowania usług pogrzebowych, umożliwiając lepsze dostosowanie się do potrzeb klientów i poprawę efektywności działania firm pogrzebowych. Obsługa finansowa staje się coraz ważniejszym aspektem w branży funeralnej, z uwagi na rosnące koszty związane z organizacją pogrzebów i utrzymaniem cmentarzy. Wyzwania globalizacji natomiast wymagają od firm pogrzebowych dostosowania się do międzynarodowych standardów i trendów, a także możliwości świadczenia usług dla klientów spoza granic kraju.

W debacie wezmą udział :

- Marek Cichewicz - Prezydent FIAT-IFTA

- Dariusz Dutkiewicz - Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej

- dr Tomasz Lewandowski - SMM Legal

- Jakub Rosiak- Funeral Finance

- Tomasz Salski - Grupa Klepsydra

- Krzysztof Wolicki - Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe

Moderatorem dyskusji będzie Klaudyna Bogurska-Matys - redaktor naczelna Magazynu Omega

 

Serdecznie zapraszamy

19 kwietnia piątek godz. 11.00