Organizator:

eKlepsydra uczestnikiem Omega Funeral Forum

Podziel się

eKlepsydra to dobrze znane na polskim rynku elektroniczne powiadomienie pogrzebowe, które zawsze dociera do celu czy to poprzez SMS, e-mail czy to udostępnione w komunikatorze typu WhatsApp. To pewniejszy i szybszy sposób dotarcia z informacją o dacie, godzinie i miejscu ceremonii pogrzebowej, niż zamieszczanie nekrologów prasowych oraz tradycyjnych klepsydr i jednocześnie doskonałe uzupełnienie tych tradycyjnych form powiadomienia o śmierci.

Co ważne elektroniczne, powiadomienie pogrzebowe posiada szereg funkcji, których nie posiada tradycyjna papierowa klepsydra - pozwala na znaczą personalizację nekrologu, umożliwia nawigację do miejsc wskazanych w powiadomieniu (np. do kościoła i na cmentarz), zamówienie kwiatów i innych produktów z dostawą na ceremonię (to przedsiębiorca pogrzebowy decyduje co umieści w sprzedaży), składanie kondolencji i dzielenie się wspomnieniami (w formie zdjęć i opisów) oraz przeprowadzenie bezpiecznej transmisji online z ceremonii w kaplicy lub z cmentarza. Co więcej, każde powiadomienie ma duże możliwości personalizacji. Standardową informację można zmienić oraz uzupełnić o dodatkowe treści, takie jak na przykład prośba Rodziny o nieskładanie kondolencji czy wsparcie określonej organizacji lub hospicjum.

Z początkiem roku eKlepsydra została rozbudowana o trzy nowe funkcjonalności: eWsparcie, ePodziękowanie oraz eRocznica.

Włączenie eKlepsydry do oferty firmy pogrzebowej przekłada się na jej wizerunek, który potrafi nieść się na cały świat za sprawą licznych udostępnień czy to przez SMS, WhatsApp czy Facebook. Jest również okazją do dodatkowych zysków, pod warunkiem uruchomienia modułu sklepu, w którym powiadomione osoby mogą zamówić kwiaty z dostawą na ceremonię.

Zapraszamy Cię do świata nowoczesnych technologii cyfrowych w branży pogrzebowej. Współpraca z marką eKlepsydra jest objęta gwarancją wysokiej jakości usług, bezpieczeństwa i elastyczności w odpowiadaniu na bieżące potrzeby Rodzin oraz partnerów - firm pogrzebowych. Zespół eKlepsydra wprowadzi Cię w świat cyfrowych technologii i dostarczy najwyższej jakości powiadomienie pogrzebowe, służąc swoją wiedzą, doświadczeniem i wsparciem technicznym.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej wejdź na www.eklepsydra.pl
E-mail: biuro@eklepsydra.pl
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/eklepsydra
FB - https://www.facebook.com/elektronicznepowiadomieniapogrzebowe
IG: www.instagram.com/eklepsydra