Organizator:

Kwiaty na ostatnią drogę - autorski pokaz mistrza florystyki Mirosława Drohomireckiego

Podziel się

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy pokaz mistrza florystyki Mirosława Drohomireckiego podczas którego zostaną zaprezentowane różne propozycje kompozycji funeralnych. Podczas konferencji Omega Funeral Forum porozmawiamy o modzie w florystyce pogrzebowej, formie, barwach oraz symbolice kwiatów. Podczas wystąpienia zostaną poruszone istotne kwestie związane z zrównoważoną florystyką wpisując się w tren eko.

Mirosław Drohomirecki jest magistrem ekonomii Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, absolwentem studiów MBA na Franklin University Ohio (USA), a przede wszystkim mistrzem florystyki.

Jest założycielem Warsztatowni DAISY, w której prowadzi autorskie szkolenia dla florystów, Jako praktyk biznesu, prowadzi również Kwiaciarnię DAISY w Kostrzynie nad Odrą, gdzie z sukcesem łączy wiedzę biznesową z praktyką, świadcząc usługi dla klientów indywidualnych, realizując szereg projektów o różnorodnej tematyce. Florystyka komercyjna w jego wydaniu to prawdziwy kunszt, na najwyższym poziomie. W wolnych chwilach tworzy wyjątkowe projekty florystyczne, wykorzystując lokalne rośliny z okolic swojej Warsztatowni, z którymi łączy go szczególny sentyment. 

Zapraszamy na spektakularny pokaz florystyczny, który odbędzie się 19 kwietnia2023

19 kwietnia 2023 (środa) godz. 10.15 - 10.55 Poznań Congress Center - scena główna

Pokaz florystyczny "Kwiaty na ostatnia drogę" - trendy we florystyce funeralnej