Organizator:

MB Motors - Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz partnerem Omega Funeral Forum

Podziel się

MB Motors, Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz z oddziałami w Piasecznie, Poznaniu i Jankach k. Warszawy. Oferuje pełen zakres usług związanych ze sprzedażą i serwisem samochodów osobowych i dostawczych Mercedes-Benz - zarówno nowych, jak i używanych.

Filarem działalności firmy jest najwyższa jakość obsługi Klienta. To właśnie dzięki niej, grono zadowolonych Klientów MB Motors rośnie z każdym dniem.

Samochody marki Mercedes-Benz ze względu na swój unikatowy design oraz funkcjonalność znajdują szerokie zastosowanie w branży funeralnej. Branża często stawia na jakość, niezawodność oraz elegancję wybierają modele z szerokiej oferty naszej marki. Mercedes-Benz Klasa V czy VITO doskonale sprawdzają się jako samochody ceremonialne oraz służą zakładom oferującym transport międzynarodowy.

Salony w Jankach i Poznaniu to miejsca dedykowane samochodom dostawczym Mercedes-Benz. Zapewniamy w nich najwyższe standardy sprzedaży i serwisu modeli VAN Mercedes-Benz. Jesteśmy do dyspozycji z kompleksową obsługą w zakresie sprzedaży i serwisu, dzięki której Państwa biznes będzie mógł działać z najwyższą wydajnością.

Nasze lokalizacje salonów i serwisów:

MB Motors Janki

samochody osobowe

Al. Krakowska 5C

05-090 Falenty

Tel.: 22 206 2050

MB Motors Piaseczno

samochody osobowe

Ul. Puławska 34

05-500 Piaseczno,

Tel.: 22 726 5900

MB Motors Poznań

samochody osobowe i dostawcze

Ul. B. Krzywoustego 71

61-144 Poznań

Tel.: 61 668 6300

MB Motors Janki Van ProCenter

samochody dostawcze,

Al. Krakowska 5B

05-090 Falenty

Tel.: 22 319 5000