Organizator:

OMEGA FUNERAL FORUM 2023

Podziel się

OMEGA FUNERAL FORUM obędzie się w niezwykle nowoczesnej przestrzeni kongresowo-wystawienniczej Poznań Congress Center, która posiada doskonałą infrastrukturę. Każda z obecnych firm będzie miała możliwość zaprezentowania swojej oferty. Dla wystawców przygotowano gotowy projekt spersonalizowanego stoiska, który został opracowany specjalnie pod to wydarzenie.

ROZMAWIA: Klaudyna Bogurska-Matys ZDJĘCIA: Grupa MTP

OMEGA FUNERAL FORUM to wydarzenie, które będzie organizowane po raz pierwszy przez Grupę MTP. Trzeba jednak przyznać, że impreza ta ma porządne fundamenty – magazyn Omega i Funeral Forum.

Do kogo będzie zatem kierowane to wydarzenie?

Grupa MTP jest liderem branży eventowej w Polsce i posiada ogromne doświadczenie w organizacji targów, kongresów, konferencji i innych wydarzeń przeznaczonych dla sektora B2B. W swoim portfolio mamy takie imprezy jak: Konferencja Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu – COP14, Światowe Forum Miejskie WUF11 w Katowicach, w których uczestniczyło kilkanaście tysięcy osób. Tak profesjonalne zaplecze organizacyjne gwarantuje przygotowanie wydarzenia na wysokim poziomie merytorycznym i logistycznym.

Chciałbym również podkreślić, że przez kilka lat byliśmy współorganizatorem targów funeralnych, więc możemy mieć pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Przyszłoroczne wydarzenie, które odbędzie się w dniach 18-19 kwietnia 2023 r. kierujemy do szerokiego grona obiorców, wśród których są między innymi: zakłady pogrzebowe, krematoria, zarządcy cmentarzy, placówki szpitalne i domy opieki, floryści, a także branża motoryzacyjna, kosmetyczna i odzieżowa.

Czy można już zdradzić, jakie tematy będą królowały podczas dwudniowej imprezy kierowanej do przedstawicieli branży funeralnej?

Jesteśmy na etapie intensywnych przygotowań i aktywnie wsłuchujemy się w głosy i sugestie przedstawicieli różnych środowisk powiązanych z tematyką funeralną. Przed nami spotkanie Rady Programowej, podczas której zostaną omówione kluczowe kwestie związane z tematyką forum, które powinny być przedmiotem wspólnej debaty podczas wydarzenia. Planujemy bogaty program wydarzeń uwzględniający najbardziej aktualne trendy, poruszające tematy i najtrudniejsze wyzwania, z jakimi musi mierzyć się branża.

Czy podczas OFF oprócz porządnej dawki wiedzy będzie także możliwość zaprezentowania produktów swojej firmy?

Forum obędzie się w niezwykle nowoczesnej przestrzeni kongresowo-wystawienniczej Poznań Congress Center, która posiada doskonałą infrastrukturę. Każda z obecnych firm będzie miała możliwość zaprezentowania swojej oferty. Dla naszych wystawców przygotowaliśmy gotowy projekt spersonalizowanego stoiska, który został opracowany specjalnie pod to wydarzenie. Pakiet zabudowy zawiera również niezbędne elementy wyposażenia. Forum odbędzie się w formule confexpo, co oznacza, że każdy z uczestników będzie miał możliwość uczestnictwa w prelekcjach i panelach dyskusyjnych oraz odwiedzenia stoisk partnerów i wystawców.

Gdzie można śledzić na bieżąco informacje związane z Omega Funeral Forum?

Wszystkie informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie www.funeralforum.pl, gdzie na bieżąco będą publikowane aktualności oraz program wydarzeń. Zachęcam również do zapoznania się z najnowszym wydaniem magazynu Omega, który jest cennym źródłem wiedzy i aktualnych trendów dla branży funeralnej.