Organizator:

Pierwszy dzień Omega Funeral Forum

Podziel się

Dziś w Poznaniu rozpoczęła się dwudniowa konferencja dla branży pogrzebowej. Kluczowym punktem programu była debata na temat przyszłości w branży funeralnej, w której wzięli udział przedsiębiorcy, eksperci oraz przedstawiciele najważniejszych instytucji branżowych.

 

Pierwszy dzień konferencji rozpoczął się od niezwykle inspirującej debaty na temat nowej ustawy pogrzebowej, której proces implementacji nadal stoi pod znakiem zapytania. W dyskusji wzięli udział eksperci, przedstawiciele firm i instytucji branżowych. Poruszono kluczowe kwestie, takie jak potrzeby i oczekiwania przedsiębiorców, wpływ potencjalnych zmian na codzienne funkcjonowanie podmiotów biznesowych, oraz wysokość zasiłku pogrzebowego. Nie zabrakło także dyskusji na temat konieczności cyfryzacji w tej dziedzinie, oraz narastających problemów związanych z brakiem regulacji prawnych.

 Drugą część dnia wypełniły prezentacje Agaty Baryły i Patrycji Piotrowiak na temat marketingu funeralnego. Ekspertki podzieliły się swoją wiedzą, omawiając zarówno aspekty etyczne, jak i praktyczne, korzystając przy tym z nowoczesnych narzędzi marketingowych. Teoretyczne zagadnienia zostały uzupełnione praktycznymi warsztatami, w których uczestnicy mogli pogłębić swoje umiejętności. Dla osób prowadzących ceremonie pogrzebowe zorganizowano specjalny warsztat z emisji głosu prowadzony przez doświadczonego dziennikarza, Michała Krasonia.

 

To był dzień pełen wartościowych dyskusji, inspirujących prezentacji i praktycznych warsztatów, które dostarczyły uczestnikom cennej wiedzy i umiejętności potrzebnych w branży pogrzebowej.

📸 Kasia Kajda Fotografka