Organizator:

Zobacz program V edycji Omega Funeral Forum

Podziel się

Konferencja branżowa dla sektora funeralnego, dwa dni prezentacji, wykładów i debat na kluczowe tematy. W programie zmiany w prawie pogrzebowym, prowadzenie biznesu rodzinnego, panel poświęcony trudnym tematom w codziennej pracy. Przekonaj się, że warto przyjechać do Poznania.

PROGRAM Aktywuj zaproszenie

Podczas dwudniowej konferencji będziemy wspólnie dyskutować na kluczowe tematy branżowe. Będzie to również okazja do wymiany doświadczeń, zdobywania nowej wiedzy, a przede wszystkim nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Do udziału w wydarzeniu zaprosiliśmy wszystkie organizacje branżowe. Naszym celem jest stworzenie przyjaznej płaszczyzny, służącej rzeczowej wymianie myśli i poglądów, na tematy, które od lat nurtują branżę funeralną. 

Uczestnicy forum będą mieli okazję wziąć udział w wykładach i warsztatach dotyczących zagadnień wokół których toczy się życie w branży pogrzebowej. Porozmawiamy o wyzwaniach związanych ze zmianami w prawie pogrzebowym, o sukcesji firm rodzinnych, etyce biznesowej. Nie zabraknie warsztatów dotyczących miękkich kompetencji takich jak zarządzanie własnymi emocjami, czy warsztaty z emisji głosu.

OMEGA Funeral Forum przygotowujemy wspólnie z magazynem „OMEGA”, który od lat relacjonuje najważniejsze międzynarodowe wydarzenia, bierze aktywny udział w debacie o prawie i przepisach branżowych, prezentuje najnowsze trendy. 

Konferencja Omega Funeral Forum została objęta honorowym patronatem organizacji FIAT-ITFA.

Pobierz folder informacyjny >>TUTAJ<<