Organizator:

Zobacz program V edycji Omega Funeral Forum

Podziel się

Konferencja branżowa dla sektora funeralnego, dwa dni prezentacji, wykładów i debat na kluczowe tematy. W programie zmiany w prawie pogrzebowym, prowadzenie biznesu rodzinnego, panel poświęcony trudnym tematom w codziennej pracy. Przekonaj się, że warto przyjechać do Poznania.

PROGRAM

Podczas dwudniowej konferencji będziemy wspólnie dyskutować na kluczowe tematy branżowe. Będzie to również okazja do wymiany doświadczeń, zdobywania nowej wiedzy, a przede wszystkim nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Do udziału w wydarzeniu zaprosiliśmy wszystkie organizacje branżowe. Naszym celem jest stworzenie przyjaznej płaszczyzny, służącej rzeczowej wymianie myśli i poglądów, na tematy, które od lat nurtują branżę funeralną. 

Uczestnicy forum będą mieli okazję wziąć udział w wykładach i warsztatach dotyczących zagadnień wokół których toczy się życie w branży pogrzebowej. Porozmawiamy o wyzwaniach związanych ze zmianami w prawie pogrzebowym, o sukcesji firm rodzinnych, etyce biznesowej. Nie zabraknie warsztatów dotyczących miękkich kompetencji takich jak zarządzanie własnymi emocjami, czy warsztaty z emisji głosu.

OMEGA Funeral Forum przygotowujemy wspólnie z magazynem „OMEGA”, który od lat relacjonuje najważniejsze międzynarodowe wydarzenia, bierze aktywny udział w debacie o prawie i przepisach branżowych, prezentuje najnowsze trendy. 

Konferencja Omega Funeral Forum została objęta honorowym patronatem organizacji FIAT-ITFA.

Pobierz folder informacyjny >>TUTAJ<<