Organizator:

Co, gdzie, kiedy

Podziel się

Omega Funeral Forum to dwudniowa konferencja realizowana przy współpracy z najbardziej cenionymi instytucjami branżowymi, będąca jednocześnie neutralnym miejscem integracji całej branży funeralnej.

OMEGA FUNERAL FORUM 2024

19-20 kwietnia 2024 Poznań Congress Center

To już piąta odsłona kreatywnych spotkań i warsztatów dla profesjonalistów branży funeralnej. Zapraszamy przedsiębiorców pogrzebowych, którzy chcą wyprzedzić konkurencję, wiedzieć wcześniej dokąd zmierza branża oraz czują potrzebę wzmacniania swoich kompetencji związanych z marketingiem, sprzedażą i komunikacją.

Omega Funeral Forum stanowi zatem doskonałą okazję do zdobycia solidnej porcji praktycznej wiedzy okraszonej ciekawymi warsztatami, podczas których eksperci z branży omówią konkretne zagadnienia.

 

GODZINY OTWARCIA KONFERENCJI

19.04.2024 (piątek) 10.00 - 17.30

20.04.2024 (sobota) 9.00 - 17.00

 

 

Otrzymali Państwo zaproszenie?

Zapraszamy do jego rejestracji przed wydarzeniem.

 

Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie bileterii tobilet.pl

GASTRONOMIA

Na terenie targów znajduje się nowa restauracja hiszpańska i tapas bar - PASODOBRE.  Zapraszamy także do  restauracji Basilico Bistro. 

PARKING PWK

Zwiedzających zapraszamy na otwarty parking podziemny, który posiada 650 miejsc parkingowych. Wjazd znajduje się tuż za budynkiem Centrum Targowego, na wysokości dworca PKP (ul. Głogowska 11). Na terenie parkingu znajdują się specjalne przestrzenie dla osób z niepełnosprawnościami.

 

CENNIK PARKINGU O PARKINGU

Opiekun Zwiedzających

Agata Gołębiowska