Organizator:

Dlaczego warto?

Podziel się

Najbliższa edycja Konferencji OMEGA FUNERAL FORUM odbędzie się 19-20 kwietnia 2024 roku. Spotkanie branży pogrzebowej organizowane jest przez zespół redakcyjny magazynu funeralnego "Omega" oraz Grupę MTP. .

Prowadzisz firmę sprzedającą produkty i usługi w branży pogrzebowej? To wydarzenie jest właśnie dla Ciebie. 

ZAREJESTRUJ SIĘ I ODBIERZ ZAPROSZENIE DLA PROFESJONALISTY

Aby pobrać dokument wstępu wystarczy wypełnić krótką ankietę. 

Dlaczego warto wziąć udział?

Inspirujące prelekcje: Czołowi eksperci branżowi podzielą się swoją wiedzą na tematy związane z innowacjami, obsługą klienta i rozwojem biznesu w dziedzinie usług pogrzebowych.

Warsztaty: Interaktywne warsztaty pozwolą Ci zdobyć nowe umiejętności i pomysły, które możesz zastosować w swojej firmie, aby lepiej odpowiadać na potrzeby klientów.

Networking: Konferencja to doskonała okazja do nawiązania kontaktów z innymi profesjonalistami z branży, wymiany doświadczeń i potencjalnego nawiązania partnerskich relacji biznesowych.

Nowoczesne rozwiązania: Dowiedz się o najnowszych technologiach, produktach i usługach dostępnych na rynku, które mogą pomóc Ci w efektywnym prowadzeniu biznesu pogrzebowego.

 

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby zdobyć cenne wskazówki, poznać nowych ludzi i rozwijać swoją firmę w dynamicznie zmieniającym się środowisku pogrzebowym. Zarejestruj się już teraz, aby zagwarantować sobie udział w Konferencji Funeralnej dla Branży!

Zapraszamy wszystkie firmy związane z branżą pogrzebową na wyjątkową konferencję poświęconą tematom branży pogrzebowej. To niezwykła okazja, aby zgłębić najnowsze trendy, wymienić doświadczenia i nawiązać cenne kontakty.

 

PATRONAT HONOROWY

 

 

Kontakt dla uczestników

Agata Gołębiowska