Rafał Błachowski

Rafał Błachowski, przedsiębiorca, trener Błachowski i Partnerzy Centrum Szkoleń i Doradztwa Biznesowego, www.skutecznakomunikacja.pl

Od kilkunastu lat związany bezpośrednio ze sprzedażą poprzez wszystkie stanowiska: handlowe, managerskie i zarządcze. Dzieli się doświadczeniem z zakresu nowych strategii sprzedażowo-marketingowej, pozyskiwania i budowania relacji z Klientami, budowania i motywowania zespołu sprzedażowego. Właściciel w Błachowski i Partnerzy Centrum Szkoleń i Doradztwa Biznesowego oraz w schoolbranding.pl. Zrealizował ponad 2 571 godzin szkoleniowych dla ponad 2 927 Uczestników.

Błachowski i Partnerzy Centrum Szkoleń i Doradztwa Biznesowego to firma szkoleniowa działająca na rynku od 2012 roku. Kluczowym aspektem szkoleń realizowanych przez firmę jest ich wymiar praktyczny. To efekt m.in. konkretnego doświadczenia trenerów – sprawdzonych specjalistów z udokumentowanymi sukcesami w swoich branżach. Trenerzy Centrum przeprowadzili szkolenia już dla blisko sześciu i pół tysiąca osób.

W czasie Funeral Forum Rafał Błachowski podczas niemal dwugodzinnego praktycznego warsztatu podejmie dwa istotne dla przedsiębiorców moduły:

 Trudny Klient – jak rozmawiać, jak argumentować, jak negocjować

Praktyczne narzędzie służące lepszej komunikacji z klientem indywidualnym i biznesowym, analiza osobistych predyspozycji komunikacyjnych

 Negocjacje – jak prowadzić rozmowy, by zakończyć je sukcesem

Symulacja i analiza negocjacji, zachowania sprzyjające porozumieniu i kluczowe błędy w trakcie negocjacji