Organizator:

Florystyka funeralna w praktyce

Podziel się

Drugiego dnia forum odbędzie się wyjątkowy warsztat i pokaz mistrza florystyki funeralnej Mirosława Drohomireckiego, który zaprezentuje swoje prace oraz opowie o nowych trendach zwłaszcza w kontekście odpowiedzialności ekologicznej, a także o formie, barwach oraz symbolice kwiatów.

 

Zapraszamy do udziału w wyjątkowych warsztatach florystycznych oraz pokazie prac w wykonaniu mistrza florystyki Mirosława Drohomireckiego z WARSZTATOWNIA DAISY.

 

Data: 20 kwietnia (sobota)

Godziny: 9:00 – 17:00

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Poznań Congress Center 

 

Podczas warsztatów uczestnicy zdobędą umiejętność tworzenia kompozycji funeralnych np. dekoracji urn, tak aby odpowiednio współgrały z atmosferą ceremonii pogrzebowej. Mirosław Drohomirecki, ceniony florysta i mistrz w dziedzinie, podzieli się doświadczeniem i zaprezentuje swoje techniki.

 

Nie przegap okazji, aby rozwinąć swoje umiejętności florystyczne i zainspirować się w sztuce tworzenia kompozycji żałobnych pod okiem doświadczonego eksperta.

Zarezerwuj miejsce już dziś!

ODBIERZ ZAPROSZENIE

 

 

Mirosław Drohomirecki jest założycielem Warsztatowni DAISY, gdzie prowadzi autorskie szkolenia dla florystów. Jako praktyk biznesu stoi także na czele Kwiaciarni DAISY w Kostrzynie nad Odrą, gdzie z sukcesem łączy wiedzę biznesową z praktyką, świadcząc usługi dla klientów indywidualnych oraz realizując szereg projektów o różnorodnej tematyce. Jego podejście do florystyki to prawdziwy kunszt, utrzymywany na najwyższym poziomie. W wolnych chwilach tworzy wyjątkowe projekty florystyczne, wykorzystując lokalne rośliny z którymi łączy go szczególny sentyment.

Prezentacje podczas Omega Funeral Forum:

 

Sobota 20 kwietnia 2024

 9:00 – 12:30    Warsztaty florystyczne / przestrzeń Pracowni DAISY

12:30 – 13.00    Prezentacja prac florystycznych / scena główna

13:00 – 17:00    Prezentacja prac / przestrzeń Pracowni DAISY

Kontakt

Agata Gołębiowska